Brano zavírá samo. Slogan, který se stal fenoménem

zavirace

Výrobky Brano se výrazně zapsaly do povědomí spokojených zákazníků již v roce 1909. Zavírače dveří Brano mají za sebou dlouho, více než 107 let trvající tradici výroby. Vznikaly pod původní značkou B.K.S.  a od roku 1934 je již důvěrně znáte pod značkou Brano.

Brano zavírá samo

Tehdy vznikl i původní slogan “Brano zavírá samo“, který naše dveřní zavírače provádí již po celé generace. Někdy se až zdá, že tato fráze vypadne z pusy snad automaticky a vryla se nám do paměti tak, že ji nelze jednoduše vymazat.

Dodnes se vedou mýty a legendy, kdo za vznikem tohoto sloganu stojí a je faktem, že se o našich zavíračích zpívá i vtipkuje, což jsme rádi. Potěšující pro nás je, že si dveřní zavírače stále spojujete s naší značkou, byť je český trh přesycen nabídkami konkurenčních výrobců, především z východních zemí.

Seznamte se s našimi dveřními zavírači

Hydraulické zavírače Brano

hydraulické zavirace

Hydraulické zavírače Brano jsou původní a nejdéle vyráběné typy dveřních zavíračů. Neustále je vyvíjíme, abychom vyhověli vašim neustále se zvyšujícím nárokům na bezproblémové fungování za všech podmínek. Například jsme odstranili drobný nešvar, který před mnoha lety naše hydraulické zavírače vykazovaly v tuhých mrazech. Olej v pístu zavírače je nyní ještě více teplotně stálý i při zimním období i době spalujících letních veder.
Brano R12 znáte snad z každého panelového nebo cihlového bytového domu. Stal se tak oblíbenou stálicí na našich vstupních dveří, že si snad každý spojí zavírač Brano právě s tímto typem.  Můžete ho namontovat na pravé i levé dveře a jeho odolná konstrukce vydrží i umístění v exteriéru.

Nabízíme jej ve stříbrné a zlaté RAL barvě a je vhodný pro dveře do váhy až 70 kg a šířky 105 cm.

Brano K204opět velmi známý model, který je vhodný pro levé i pravé dveře. Oproti modelu R12 nabízí zavírač Brano K204 také možnost obrácené montáže. Je možné jej využít v interiéru i exteriéru. Nabízíme jej výhradně ve stříbrné RAL barvě.

Brano K214model K214 jsme již zbavili ostrých hran, aby ještě lépe zapadl do vašeho interiéru. Jedná se o zatím nejnovější generaci hydraulických dveřních zavíračů Brano a nabízí velmi spolehlivé a jednoduché fungování. Možnost montáže na levé i pravé dveře včetně obrácené montáže na dveře.  K214 pro vás vyrábíme v barvách RAL stříbrná, zlatí, LX (stříbrná,zlatá v lesklém provedení)

Pastorkové zavírače Brano

pastorkove zavirace

Píst byl nahrazen pastorkem a tudíž je jejich technologie pastorkových zavíračů dveří a princip fungování jiný, než u hydraulických zavíračů.

Hned šest typů designu a funkcí zajišťuje, že si jistě vyberete ten pravý pro váš domov.

Brano P100  – Perfektně doladěná fáze doklepu a zavírání dveří. Typ P100 můžete namontovat na levé i pravé dveře včetně obrácené montáže na dveře. Navíc má typP100/13 prohlášení o požární odolnosti včetně normy C5 dle EN 14600. Nabízíme jej ve 4 barvách RAL – bílé, stříbrné, zlaté a hnědé

Brano P100LProdloužená verze s pákou v liště. Zavírač P100L je skvělý do prostor s nizkými stropy a všude tam, kde jsou zvýšené požadavky na vzhled.  I proto nabízíme tento typ v bílé, stříbrné, zlaté a hnědé barvě. Na zakázku jsme schopni zavírač Brano P100L dodat i v dalších odstínech RAL.

Brano D80VZcela odlišný design, který je vhodný do interiéru i exteriéru. Můžete jej použít na dřevěné dveře, kovové i plastové dveře s možností oboustranné montáže. Nemění rychlost dovírání dveří v závislosti na ročním období. V kombinaci se stavěčem dveří fixuje dveře v libovolné poloze. Požární odolnost dle C5 dle EN 14600. Můžete si jej vybrat ve stříbrné a bílé barvě.

Brano D80V/13L – Prodloužená verze modelu D80V s pákou v liště. Vhodný pro použití v interiéru i v exteriéru s možností montáže na dřevěné, kovové a plastové dveře. Montáž na levou i pravou stranu dveří. Eliminuje rizika starých typů hydraulických zavíračů, které měnily rychlost zavírání dle ročního období. V bílé a stříbrné barvě.

Brano D87, D88, D89, D94 – Jednotlivé typy těchto dveřních zavíračů se od sebe liší pouze využitím pro různé typy šířek a váhy dveří, dle přiložené tabulky. Vhodné pro montáž na levou i pravou stranu dveří, včetně obrácené montáže na dveře. Nabízíme je v bílé a stříbrné barvě.

Brano 700Zavírač dveří, který je cenově dostupný pro každou domácnost. S regulací fáze doklepu a zavírání. Můžete jej namontovat na levou i pravou stranu dveří včetně obrácené montáže. Je vhodný do interiéru i venkovních prostor. V bílé a stříbrné barvě.

Podlahový zavírač Brano

Copy of K204

Je speciálně určen pro kyvné dveře a dveře s dorazem. Můžete ho využít pro pravé i levé provedení dveří s využitím na dřevěných dveřích, kovových i skleněných, což je při objednávce také nutné uvést.

Jde o bezúdržbový podlahový zavírač, který nevyžaduje čištění ani mazání. Aretace podlahového zavírače Brano P221 umožňuje stabilizaci a otevření dveří v poloze více než 90° oboustranně. Je tedy speciálně vhodný pro restaurační provozy a dveře tzv. “lítačky”. Aretaci dveří je možné dle vašeho požadavku vyloučit a otevírat pak dveře až do 150° na obě strany.

Odolný krycí plech je z nerezi a tak se nemusíte bát koroze.

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit