string(4) "8752"

Quality manager, zveřejněno 25. 05. 2021

POŽADAVKY

SŠ / VŠ vzdělání

Praxe na pozici QM v automotive výrobní společnosti

Zkušenosti [HA1] s jednáním se zákazníky jako je VW, AUDI, ŠKODA, VOLVO, GM, DAIMLER a podobné

Znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni (B2)

Pozitivní přístup, manažerské dovednosti, přirozený leadeship

Komunikativní, energickou osobnosti zvládající stres

[HA1]

NÁPLŇ práce

– řízení, budování, udržování a rozvoj systému managementu kvality dle IATF 16949

– stanovení cílů kvality a zajištění jejich plnění včetně stanovení nápravných a preventivních opatření

– vedení týmu kvality, jeho školení, motivace, hodnocení, rozvoj (tým QE: zákaznická, dodavatelská, výrobní, metrologie, laboratoř, systém)

– komunikace se zákazníky a dodavateli ( v Němčině i Angličtině)

– pravidelný reporting vedení společnosti

– spolupráce s vývojem na přípravě nových projektů do sériové výroby pro stránce zabezpečení kvality

NABÍZÍME

Možnost se realizovat v dynamické výrobní společnosti.
Adekvátní mzdové ohodnocení.
Čtvrtletní bonusy dle stanovených cílů.
Široké možnosti seberealizace a velké spektrum nezávislosti.
Stabilní pracovní podmínky.
Služební auto i k soukromým účelům.
5 týdnů dovolené.
Závodní stravování.
Příspěvek na penzijní a životní pojištění.
Příspěvek na rekreaci ve vlastním rekreačním zařízení.
Společenské akce.

Kontakt: Hahnová Alena

Telefon: 604297720
E-mail: alena.hahnova@brano.eu