string(2) "25"

Zvedací zařízení

Hřebenové zvedákyLanové zvedákyPákové zvedáky
Řetězové kladkostrojePojízdné kladkostrojeJednonosníkové kočky
Lanové navijákyPneumatické kladkostrojeHydraulika
Obecné kladkostrojeZednické kladkyZávěsné zařízení
Mechanický klínKladka litáDoplňkový prodej
Podstavný systém - kontejnerové příslušenství

Zvedací zařízení slouží ke zvedání, tažení, popřípadě tlačení břemen v podmínkách, kde jediným zdrojem hnací síly je člověk. Vynikají provozní spolehlivostí a jednoduchostí nasazení. Široké spektrum vyráběných rozměrových a nosnostních provedení umožňuje zvolit zařízení optimálně pokrývající vaše potřeby.

Dnešní samostatná divize zvedacích zařízení a zavíračů nabízí výrobky pro stavebnictví, montážní, servisní a přepravní firmy. Všude tam, kde je potřeba něco zvednout, spustit, vyprostit, přemístit či podložit, je možno použít některý z našich výrobků.
Mezi nejznámější patří hřebenové zvedáky s rozsahem nosností od 2,5t do 20t, pákové zvedáky s nosnostmi od 0,5t do 6,3t. Dalšími výrobky firmy BRANO jsou lanové zvedáky s nosnostmi od 0,8t do 3,2t s lany o délce 10, 20, 30 a 40m, lanové navijáky a řetězové kladkostroje s nosnostmi od 250kg .

Posledně jmenované výrobky se vyrábějí také ve variantě pojízdných řetězových kladkostrojů, vyráběných do nosnosti až 20t. Mimo standardní délky řetězů je možno zvolit různou délku zdvihu na míru pro zákazníka.
Oblíbeným výrobkem ve stavebnictví, ale i v průmyslu, jsou také zednické kladky dodávané v pěti modifikacích (s hákem, okem nebo nastavitelným řetězovým třmenem) a závěsné zařízení použitelné na nejrůznější profily pro stacionární zavěšení zdvihadel nebo zařízení.
Jak je vidět, je sortiment zvedacího zařízení BRANO opravdu široký a uspokojí požadavky zákazníků. Důležitou součástí výroby zvedacích zařízení je také kvalita. Garancí kvality jsou udělené certifikáty ISO 9001, TS 16949 a environmentální certifikát ISO 14001.

Soubory ke stažení: