Zarážka dveří Brano – perfektní doplněk k zavíračům dveří Brano

Stavěč dveří Brano K501V dnešním článku si podrobněji představíme váš oblíbený a často vyhledávaný výrobek z dílny Brano, mechanickou zarážku dveří Brano K501.
Stavěč dveří K501 je léty prověřená mechanická zarážka pro otevírání a zavírání dveří, zejména těch s automatickým dveřním zavíračem. Snad každý, kdo bydlí v domě vybaveném zavíračem dveří se již setkal se situací, kdy potřeboval dveře dočasně otevřít a dveřní zavírač až příliš urputně vykonával svou funkci a zkomplikoval nám stěhování věcí, nábytku apod.

Zarážka dveří K501 od firmy Brano je velmi jednoduchá a přitom velmi funkční pomůcka a řešení tohoto problému. Umí dočasně zablokovat dveře v takřka jakémkoliv úhlu otevření, aniž byste museli mít v ruce jakékoliv nářadí k zablokování. Výhodou stavěče dveří K501 je velmi snadná obsluha a naprostá spolehlivost, která je dána i jednoduchou a maximálně odolnou konstrukcí.

Zarážku nabízíme ve čtyřech barevných variantách. Objednat si jej můžete v bílé, hnědé, stříbrné a zlaté barvě a tak na dveřích nebudou narušovat ráz vašeho interiéru.

Obsluha zarážky dveří K501

Není nic snazšího, pokud chcete dveře pevně zafixovat a vyhnout se tak obouchaným končetinám nebo například nábytku při stěhování.

K501-nákres
Zablokování dveří provedete velmi jednoduše. Stačí botou stlačit hlavici (1) zarážky. Dojde k vysunutí nárazníku (5), který pevně přilne k podlaze a který současně zafixuje vnitřní mechanismus stavěče dveří. Odblokování se prování úplně stejně. Stačí opětovně šlápnout na hlavu stavěče a pružina uvnitř těla zarážky (3) vrátí hlavici i nárazník na původní místo.

Montáž zarážky dveří Brano K501

Není vůbec složitá, podobně jako u dalších výrobků značky Brano. Maximální jednoduchost obsluhy je pro produkty Brano typická. Zavírač dostanete po doručení celkově složený. Stačí z něj jednoduše sejmout ochranný vnější plášť. Odtud se jednoduše dostanete ke čtyřem otvorům v montážním tělese (4)(průměr 4,3 mm), kterými stavěč pevně přišroubujete do vašich dveří. Výšku umístění zvolte s ohledem na max. zdvih (vysunutí) nárazníku, které činí 40 mm.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit